Sponzoring

Filmová filharmonie, z. s. je neziskovou organizací, která uvítá jakoukoliv podporu ze soukromého sektoru. Organizovat koncerty pouze na základě vlastních zdrojů je těžké, díky sponzoringu a darům nám pomůžete s pronájmem sálů, nákupem nových notových materiálů, hudebních nástrojů a marketingovou kampaní na posílení brandu Filmové filharmonie.

 

Staňte se mecenášem

 

Touto formou spolupráce navazujeme na dlouholetou tradici mecenášství v české kultuře. Staňte se i vy mecenášem Filmové filharmonie a poznejte naši práci zblízka. Pravidelné uvolnění finančních prostředků pro fungování tělesa nám napomůže k navýšení počtu koncertů a přípravě nových, zajímavých, tematických programů. Na oplátku vám nabízíme rezervaci nejlepších míst v sále, pozvánku na zkoušky, rozhovory s umělci a pohled do zákulisí, poděkování v rámci PR kampaně a prezentaci vaší značky.

V případě zájmu prosím kontaktujte manažerku orchestru: Anetu Hastíkovou, T: 606 434 590 nebo rovnou napište produkce@filmharmonie.cz.

 

Aktuální nabídka

 

Podpořte svou značku a staňte se součástí chystaného koncertu. Vaše jméno spočine v blízkosti ambiciózních muzikantů, které podpoříte, a přitom se zviditelníte. Nyní připravujeme koncert se zcela novým programem, a to na podzim roku 2017. Nabízíme vám možnost partnerství - generální partner, hlavní partner, partner a vycházíme vstříc také jakékoliv mediální podpoře. V přiloženém souboru ke stažení, naleznete ucelenou prezentaci připravovaného projektu. Díky vaší podpoře může stát na pódiu téměř 150 umělců v jeden okamžik. Stahujte ZDE: